HAKKIMIZDA

VİRAMAR DENİZCİLİK, 1996 YILINDA ASLAN ŞİŞMAN TARAFINDAN 2.EL TEKNE ALIM-SATIM VE KIRALAMA AMAÇLI OLARAK KURULMUŞTUR.

 

MERKEZ OFİSİ KALAMIŞ'TA BULUNAN ŞİRKETİMİZ, KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNLERE GELİNDİĞİNDE 2.EL TEKNE PORTFÖYÜNÜ 400'LÜ ADETLERE KADAR ULAŞTIRMIŞTIR.

 

19. YILIMIZA GİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞADIĞIMIZ ŞU GÜNLERDE, PORTFÖYÜMÜZDEKİ TEKNELERE VERDİĞİMİZ HER TÜRLÜ HİZMETLERLE 2.EL TEKNE SATIŞLARINDAKİ BAĞLANTILARIMIZ SAYESİNDE DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDEKİ EN GÜVENİLİR FİRMA HALİNE GELEN ŞIRKETİMİZ, SON YILLARDA YAPMIŞ OLDUĞU BAĞLANTILARLA 2.EL TEKNE İHRACATI YAPAN LİDER BIR FIRMA DURUMUNDA BULUNMAKTADIR.

 

DENİZCİLİK SEKTÖRÜNE YILLARINI VERMİŞ ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZIN, BİLGİ, BECERİ VE TECRÜBELERİ; ŞIRKETİMİZİ SÜREKLİ OLARAK İÇ PAZAR LİDERİ YAPMIŞTIR. BU LİDERLİKLE BİRLİKTE ÇOK DEĞERLİ BIR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLUŞTURULMUŞTUR.

 

ŞİRKETİMİZ DİNAMİK YAPISI SAYESİNDE, TÜRKİYE'DEKİ VE DÜNYADAKİ TÜM MÜŞTERİLERİNE DAHA YAKIN OLABİLMEK İÇİN FLORİDA OFİSLERİNİ AÇMIŞTIR. BU NETWORK İLE SÜRATLİ HIZMET VE KALİTELİ SERVİS HEDEFİNİ YAKALAYARAK HER GEÇEN GÜN HEDEFİNİ YÜKSELTMEKTEDİR.

 

EN ÖNEMLİ İLKESİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLAN ŞİRKETİMİZ, 2.EL TEKNE ALIM-SATIM VE KİRALAMA DIŞINDA, SATIŞ SONRASI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASIYLA, MÜŞTERİLERİMİZE TEKNELERLE İLGİLİ TÜM HİZMETLERİ SUNMAKTADIR. YERLİ VE YABANCI BAYRAK TESCİLİ, ÇEKEK HİZMETLERİ, TEKNİK SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİ, REVİZYON İŞLERİ, PROJE VE PLANLAMA İŞLERİ GİBİ TEKNE İLE İLGİLİ AKLINIZA GELEBILECEK HER KONUDA SIZ DEĞERLI MÜŞTERİLERİMİZE YARDIMCI OLMAKTAYIZ.